Informace o nás

Jsem malá rodinná firma, která se drží na trhu od roku 2010 a  které prodává námořnická ..  a nebo  vodácká trička, trika, tilka  prostě další drobnosti  pro vodáky). Naši zákazníci jsou převážně ti, co mají něco společného s vodou - vodáci,  vodácké a dětské  tábory, maškarní plesy, námořnické bály, vůdci plavidel, majitelé lodí,  a další. Původně jsme námořnické trika prodávali pouze přes inzertní servery a aukční portál Aukro, ale protože chceme být nejlevnější, nejrychlejší a „nej“, „nej“, „nej“, ( i pro p. Křemenného z Kopřivnice )  a tak  jsme zřídili pro vás tento mini - internetový obchůdek. 
 
 
Nejsme jen obyčejní prodejci námořnických triček, ale i nadšení vodáci se smyslem pro humor i zodpovědnost :) Na našich stránkách můžete shlédnout i fotogalerii českých řek, které jsme navštívili a v budoucnu snad ještě navštívíme, jestli stářím neomecníme :-)
 
Vodácká trička odebíráme od spolehlivého dodavatele a vždy se snažíme každému zákazníkovi vyjít vstříc (i když je to někdy obtížné :). Že nám to nevěříte? Prohlédněte si tedy  naše reference,
 
Zdravíme ze Znojma a přejeme vám příjemný nákup
Modráčkovi. 
 
   (Vaši prodejci námořnických vodáckých triček)